Формула здоров'яNEW
Каско
Поліс цивільно-правової відповідальності online
Купить полис
Поліс для поїздки за кордон online

Русский    Українська

Гаряча лінія (цілодобово)
0 800 601 701 
0 800 503 707 
(безкоштовно по України)
456 
(з мобільного згідно тарифів оператора)


 Зворотний дзвінок
Про компанію
Публічна інформація
Прес-центр
Страхові послуги
Центр обслуговування
Електронний поліс
Співпраця
Якість наших послуг
Партнерські програми
Програми лояльності
Наші контакти
Інформація для акціонерів

Купить полис Страховой калькулятор Страховой случай Купить онлайн

За 2013 р. виплачено
167,1 млн. грн.

страхових відшкодувань
Історія

Менеджмент


Місія та цінності

Фінансові показники


Візитна картка компанії

Ліцензії


Перестрахування

Рейтинги і нагороди


Соціальна відповідальність

Кар'єра в АСКА


Корпоративне управління

Особа інформація емітента


Правила страхування

Лінія довіри СКМ


Головна   >   Про компанію   >   Історія

Історія

20.06.1990 р. Заснування компанії. Ми почали роботу як частина російського холдингу "АСКО".

1992-1993 рр.. Ми відкрили перші філії в Горлівці, Маріуполі, Макіївці, Черкасах, Чернігові та Луцьку. З літа 1993 р. ми почали працювати в столиці.

1994 Ми заявили про себе як про компанію всеукраїнського масштабу: виступили офіційним страховиком Національної олімпійської збірної України. Це була перша олімпіада, на якій Україна виступала як незалежна держава.

У цьому ж році наша Компанія продовжила свій "олімпійський рух" по країні: створила філії у Вінниці, Львові, Одесі, Тернополі, Ужгороді, Хмельницькому, Чернівцях.

 

1995 р . З цього моменту наша Компанія почала працювати самостійно. У нас з'явилося нове ім'я "АСКА", і новий логотип.

Відкрито ще три філії у Дніпропетровську, Кіровограді та Рівному.

1996 Наше перше визнання ми стали лауреатом Першого всеукраїнського конкурсу якості у номінації "За кращу послугу вітчизняної компанії". Продовжуємо рости створені філії в Житомирі, Запоріжжі, Івано-Франківську, Сімферополі, Миколаєві, Полтаві, Сумах, Харкові.

1999-2000 рр.. Наша компанія бере участь у наймасштабніших інвестиційних проектах країни, виграє ряд тендерів на страхування. Ми отримали колосальний досвід беручи участь у різних проектах від страхування проекту "Чорнобильське укриття" до страхування ризиків при реконструкції пивзаводу "Оболонь".

Як результат газета "Бізнес" визнає нас найпрофесійнішою страховою компанією України, а наш керівник Олександр Йосипович Сосіс переміг у номінації "Особистість страхового ринку".

2001 Ми відкрили ще 9 філій у Бердянську, Кременчуці, Мелітополі, Павлограді, Херсоні, Севастополі, Євпаторії, Кривому Розі, Нікополі. "АСКА" виступила одним із засновників Ядерного страхового пулу.

2002 "АСКА" вперше на страховому ринку України створила цілодобову телефонну службу сервісної підтримки клієнтів. Ми стали одним із засновників Сільськогосподарського страхового пулу.

Президент компанії А.І. Сосіс увійшов до числа 100 кращих топ-менеджерів України за рейтингом "Інвестиційної газети". Також він став лауреатом Загальнонаціональної програми "Людина року" в номінації "Менеджер року" першим лауреатом цієї премії серед страховиків.

 

2003 АСКА першою серед українських страхових компаній отримала найвищий рейтинг надійності А +, «Високий рівень надійності зі стабільними перспективами». Рейтинг нам присвоїло провідне російське рейтингове агентство "Експерт РА".

2004 Відкрито філію в Луганську так ми стали присутніми у всіх регіонах Україні. АСКА вперше на страховому ринку впровадила нову послугу: короткий номер для власників мобільних телефонів - 456.

2005 р . Наша компанія застрахувала будівництво стадіону ФК "Шахтар" і виступила Генеральним страховиком єдиного концерту Лучано Паваротті в Україну. Газета "Бізнес" знову назвала нас "Найпрофесійнішою страховою компанією".

2006 Ми першими на ринку впровадили послугу продажу полісів через Інтернет-сайт компанії. Ми успішно пройшли аудит на відповідність системі управління якістю ISO 9001:2000.

Але кращим визнанням якості нашої роботи стала перемога у Загальнонаціональнії премії "Фінансовий Олімп". Ми перемогли в самій важливій для страховика номінації "Страхова компанія, якій довіряють клієнти".

 

2007 Ми стали лідером страхового ринку за обсягом виплат. Виплачено найбільше страхове відшкодування в історії України понад 30 млн. доларів.

Його отримав наш Клієнт комбінат "Азовсталь", за пошкодження доменної печі в результаті самозаймання доменного газу.

Продовжуємо розвивати сервіс: вперше на страховому ринку впроваджуємо послугу замовлення полісів через SMS-повідомлення.

2009 Генеральним директором компанії "АСКА" став Андрій Шукатко. Компанія продовжує інтенсивно розвиватися, нашої головною стратегією залишається поліпшення якості обслуговування і підвищення лояльності клієнтів.

2010 "АСКА" увійшла до числа 20-ти найбільш шанованих українських компаній за результатами європейського дослідження "The Ukraine's Most Reputable Companies".

Спільно з фінансовим порталом "FinShop" ми впровадили інноваційний для страхового ринку України проект "Електронний поліс". Тепер Клієнт може придбати поліс в електронному вигляді, з використанням цифрового підпису.

Член Наглядової Ради "АСКА" Олександр Сосіс заснував премію, якою щорічно нагороджуються видатні діячі української страхової науки і страхової журналістики.

В рамках святкування нашого 20-річного ювілею, в м. Донецьку відбулося відкриття першого в Україні пам'ятника "Страховому агенту".

 

2011 Ми успішно пройшли ре-сертифікаційний аудит і отримали сертифікат відповідності системи менеджменту якості стандартам ISO 9001:2009.

Журнал "Банкір" двічі зазначив швидкість і своєчасність наших страхових виплат. Ми перемогли в номінації "Лідер страхового ринку за темпами врегулювання виплат" та "Лідер за темпами врегулювання виплат у страхуванні транспорту".

Агентство "Експерт-Рейтинг" знову підтвердило надійність нашої компанії нам присвоєно рейтинг фінансової стійкості uaAA ("Дуже високий рівень стійкості"), що відповідає рейтингу А ("Високий рівень стійкості") за міжнародною шкалою.

2012 р. Генерального директора "АСКА" Андрія Шукатко визнано переможцем у номінації "Страховик року" Загальнонаціональної премії "Людина року". Компанія "АСКА" визнана журналом "Банкиръ" переможцем у номінаціях "Компанія з найвищим рівнем репутаційного маркетингу" та "Лідер страхового ринку іх впровадження нових стандартів управління якістю". "АСКА" посіла друге місце у щорічному фінансовому рейтинзі, що проводився газетою «Бізнес» серед учасників фінансового ринку України, в номінації "найпрофесійніша страхова компанія". 

2013 р. Компанії "АСКА" вручено диплом Лідера Національної премії Insurance Top як найбільш динамічній компанії ринку корпоративного страхування. Крім того, "АСКА" відзначено як найбільшу страхову групу України за обсягами зібраних страхових премій за підсумками 2012 р. Компанія продемонструвала найпотужніший приріст обсягів зібраних страхових платежів (+61%), завдяки чому посіла друге місце на ринку за обсягом зібраних платежів, і перше місце – за обсягом страхових резервів (зростання у 4 рази).  

2014 г. Головний офіс АСКА переїхав до м. Київ, а фінансова і облікова служби - в м. Запоріжжя. Усього за кілька днів компанії вдалося налагоодити всі бізнес-процеси в рамках нових керівничих центрів, перенести в хмарні сервіси бази даних і продовжити впровадження нової облікової системи .

2015 Август. Страхова компанія АСКА змінила адресу юридичної реєстрації. Нова адреса АСКА: м Запоріжжя, вул. Перемоги, 97 - А.

У національному конкурсі "Вибір року. 2015" українці обрали АСКА як найркащу страхову компанію по добровільному медичному страхуванню (ДМС). 

 

Історія триває!Страхова компанiя "АСКА"
в соцiальних медiа:

Центральний офіс

83052, м. Донецьк, пр. Ілліча, 100
т.: (062)348-38-00 багатоканальный
ф.: (062) 348-38-87
aska_info@aska.com.ua

Центральний офіс

03186, м. Київ, вул. А. Антонова, 5
 т.: (044) 520-22-01  багатоканальный
office@aska.com.ua

"АСКА" в регіонах

Copyright © 2011 ACKA.
Всi права захищенi.

Створення сайту Sparkle Design Studio